Головна сторінка

Матеріал з wiki.orthodox.in.ua
Версія від 21:59, 22 лютого 2023, створена Vakar Andr (обговорення | внесок) (→‎Книги)
(різн.) ← Попередня версія | Поточна версія (різн.) | Новіша версія → (різн.)

Що таке wiki.orthodox.in.ua?

wiki.orthodox.in.ua - це науковий ресурс для вивчення і дослідження богословської, святоотцівської та історичної спадщини Православної Церкви.

З 2021 року wiki.orthodox.in.ua почав формуватися Православним духовним центром апостола Івана Богослова на цій ВіКі-платформі і є доступним в інтернеті для усіх зацікавлених.

Станом на сьогодні доступні статті з біблійного, практичного, систематичного, історичного богослів'я. Акцент зроблено на уможливленні доступу широкого кола читачів до першоджерел святоотцівської спадщини Православної церкви та біблійних текстів мовою оригіналу. Завершений проект має охоплювати всю збірку Патрології Міня мовою оригіналу й перекладу українською до нього та перехресні посилання на довідкові-статті енциклопедії й твори богословів, які писали на відповідну тематику; текст Біблії єврейською, арамейською, грецькою, церковно-слов'янською з існуючими основними перекладами на українську мову та дослідницькі богословські статті з біблеїстики, герменевтики, екзегетики Старого і нового Завітів.

Це перший і на даний час єдиний такий проект в Україні, який ставить за мету охоплення доробків найкращих дослідників-богословів Православної Церкви і публікацію їх на wiki.orthodox.in.ua українською мовою.

Відтак, фаховість і відповідність віровченню Православної Церкви статей чи монографій кожного автора у своїй галузі ставиться основною для публікаці їх на wiki.orthodox.in.ua.

Проект здійснюється Православним духовним центром апостола Івана Богослова. Весь проект є власністю,  інтелектуальною власністю Православного духовного центру апостола Івана Богослова (ЦІБ). Друк, передрук чи використання символіки або елементів символіки ЦІБ, матеріалів, опублікованих на wiki.orthodox.in.ua, можливе лише за погодженням з головою Православного духовного центру апостола Івана Богослова відповідно до чинного законодавства України.

Для запиту на доступ до вікі перейдіть за посиланням!

Новини Сайту

Книги

Біблія
Українські переклади
Церковнослов'янські переклади
Апокрифи

Біблійні коментарі

- Українською

Список Авторів

Патрології

нема підкатегорій

Навчальні матеріали